Decembris

I dekāde

 1. decembrī jauns mēness Strēlnieka zvaigznājā pulksten 8:21 (laika josla: Rīga).

Jaunu plānu veidošana Jaunmēnesim šajā periodā: no 1. decembra 08:21 līdz 2. decembra 09:38.

Jauns mēness Strēlnieka zīmē ļauj realizēt pārdrošākos un optimistiskākos plānus. Neierobežojiet sevi. Lai jūsu mērķi ir liela mēroga un ambiciozi.

Uguns stihija. Jaunmēness tēmas:

 • Savas vietas atrašana sabiedrībā.
 • Paplašināšanās, ietekmes sfēras paplašināšana darba un sabiedriskā dzīvē, reklāma.
 • Juridisko jautājumu risināšana.
 • Augstākā izglītība, mācīšanās, mācīšana un pasniegšana.
 • Reliģiskās un filozofiskās zināšanas, rituāli un prakses.
 • Ceļojumi, attiecības ar citām kultūrām, emigrācija, svešvalodu apguve.
 • Darbs pie personiskajām īpašībām (harmonizācija): Mentorings, augstprātība, nepareiza autoritātes, varas izmantošana, necieņa pret likumu, nespēja sevi ierobežot.
 • Attīstība sekojošās jomās: optimisms, garīgais plašums un augstsirdība, entuziasms, pašcieņa, spēja nodot zināšanas.
 • Arhetips – priesteris, filozofs, ceļotājs.

Mēness mēneša plāni:

 • Apmācību sākums (pēc 15. decembra);
 • Apmācību pabeigšana, kas vērsta uz personīgo un garīgo attīstību;
 • Dokumentu, ārzemju pases, vīzu kārtošana un saņemšana, atļaujas (pēc 15. decembra);
 • Ceļojumi, biļešu iegāde un viesnīcu rezervēšana (pēc 15. decembra);
 • Uzstāšanās;
 • Mārketinga un reklāmas kampaņas;
 • Pašreizējo projektu paplašināšana un mērogošana.

Jūsu manikīra krāsa: violeta un oranža.

1. – 3. decembris – labvēlīgs periods iepazīšanās uzsākšanai tiešsaistē, lai īstenotu romantiskas tikšanās, sadarbības uzsākšanai ar mērķi nopelnīt, finanšu ieguldījumiem sociālo tīklu popularizēšanā, labvēlīgs periods radošiem projektiem, dalībai saviesīgos pasākumos, tikšanās reizēm ar draugiem un domubiedriem, iepirkšanās procesam internetā, tēla maiņai, skaistumkopšanas procedūrām, izmantojot jaunās tehnoloģijas, piemēram, ar elektrību/lāzera tehniku.

3. – 6. decembris – nelabvēlīgs periods, lai vērstos pie vadības un risinātu ar viņiem svarīgus jautājumus, lai vērstos pie augstākām organizācijām, iestādēm un regulējošām organizācijām, lai demonstrētu sevi no līdera un vadītāja pozīcijām, lai risinātu ar būvniecību un nekustamo īpašumu saistītus jautājumus. Samazināta aktivitāte, iespējama depresija un apātija, saaukstēšanās un sirds un asinsvadu slimību saasināšanās risks. Šajā periodā ir ļoti svarīgi ievērot noteikumus un likumus.

6. – 9. septembris – nelabvēlīgs periods savas kompetences demonstrēšanai, juridisku un tiesu jautājumu risināšanai, pieredzes un zināšanu nodošanai citiem, darba un darbības veida maiņai, nelabvēlīgs periods jautājumu risināšanai saistībā ar paaugstināšanu amatā darbā, publisko uzstāšanos. Pastāv risks saskarties ar autoritātes zaudēšanu, kā arī uzņemties pārāk daudz lietu, pēc tam nespējot ar tām tikt galā un vilties sevī. Nelabvēlīgs periods svarīgu un lielu finanšu sanāksmju rīkošanai, sadarbības uzsākšanai, skaistumkopšanas procedūru veikšanai, kas saistītas ar traumatisku ietekmi, finanšu ieguldījumiem biznesā/projektā, neizdevīgs periods kredīta/hipotēkas/finanšu investīciju saņemšanai, finanšu instrumentu jautājumu risināšanai ar bankām un nodokļu iestādēm, sponsoru/investora piesaistei, finanšu jautājumu risināšanai ar vadību, biznesā, romantiskām tikšanās reizēm un iepazīšanās pasākumiem. Attiecībās: greizsirdības periods, cīņa par varu, savienības izjukšana, finanšu strīdi.

7. decembrī Venēra maina savu zīmi un pāriet uz Ūdensvīra zvaigznāju. No vienas puses, šis ir iepazīšanās un saskarsmes laiks, mīlestības atrašanas laiks, no otras puses, pastāv iespēja, ka jūtas ātri izgaisīs, jo cilvēki vieglprātīgāk izturas pret jūtu un attiecību sfēru.

Tāpat 7. decembrī iestājas Marsa retrogrāda periods. Šajā laikā aktivitāte samazināsies, var nepietikt spēka un enerģijas, lai sasniegtu savus mērķus. Marsa retrogrāda dienās jābūt uzmanīgiem, rīkojoties ar aprīkojumu, ieročiem un kustīgiem mehānismiem. Bojājumi un iekārtu atteices notiek biežāk. Šis nav īstais brīdis, lai iegādātos automašīnu, reģistrētu aprīkojumu, uzsāktu remontdarbus, atvērtu juridisku personu vai uzsāktu jaunu biznesa projektu.

II dekāde

11. – 13. decembris – nelabvēlīgs periods skaistumkopšanas procedūrām, kas saistītas ar pīrsingu un griešanu, palielinās konfliktu risks pārī un konflikti par finansēm, palielinās spriedze starp vīrieti un sievieti, nelabvēlīgs periods attiecību kārtošanai.

15. decembris – pilnmēness Dvīņu zīmē – krājkasītes papildināšana (rituāls, ko sākām no jauna pilnmēness periodā 16. novembrī) ar vārdiem “Paliec, plūsti, audz, neizplūsti no saujas”. Un, protams, ar pozitīvām domām un attieksmi pret ienākumu pieaugumu.

17. – 19. decembris – nelabvēlīgs periods svarīgu un neatliekamu darbu veikšanai (jo ir grūti koncentrēties un palielinās miegainība). Paaugstinās sekojošie riski: saindēšanās, alerģijas, lietojot alkoholu un medikamentus, krāpšana, problēmas uz ūdens un lietojot anestēziju.

III dekāde

19. – 21. decembris – labvēlīgs periods finanšu investīcijām un finanšu lēmumu pieņemšanai, skaistumkopšanas procedūrām, dārgu lietu un juvelierizstrādājumu iegādei, finanšu ieguldījumiem reklāmas uzsākšanā un sava projekta vai biznesa popularizēšanā, labvēlīgs periods tikšanās reizēm ar cilvēkiem no tālienes, laulību reģistrācijai, juridisku jautājumu risināšanai attiecību un finanšu jomā, izstādēm un prezentācijām, saviesīgu pasākumu apmeklēšanai.

26. – 28. decembris – nelabvēlīgs periods tiesu un juridisku jautājumu risināšanai, darba un darbības veidu maiņai, saziņai ar citas kultūras un reliģijas pārstāvjiem, sakaru tehnikas un elektronisko un citu rīku (“gadžetu”) iegādei. Nelabvēlīgs periods, lai vērstos ar sūdzībām pie vadības, lai vērstos pie augstākām organizācijām, iestādēm un regulējošām organizācijām, atskaišu iesniegšanai, nelabvēlīgs periods darbam ar cipariem, izziņu un pabalstu izsniegšanai, došanās uz pārrunām, remontdarbu un celtniecības darbu uzsākšanai, attiecību noskaidrošanai ar vecākiem, neizdevīgs periods automašīnu un sakaru tehnikas iegādei. Ceļojuma, sarunu un dokumentu kārtošanas laikā gaidāmi palēninājumi un šķēršļi.

Dienas decembrī, kad ir īpaši izdevīgi veikt čeku dedzināšanas praksi, lai finanses atgrieztos (laiks norādīts Rīgā):

 • No 08:22 01.12.2024. līdz 08:23 01.12.2024.
 • No 11:38 05.12.2024. līdz 11:52 06.12.2024.
 • No 12:39 12.12.2024. līdz 12:54 13.12.2024.

Autorizēties